Copywriter wie co zrobić dla poprawy Twojego SEO
Copywriter, to ktoś kto pisze odpowiednie treści, na wskazany temat. A jeśli podasz mu frazę kluczową, którą należy powtórzyć. Napisze Ci tekst jak się należy.
2020-12-16, 16:26

W ostatnim czasie dominują długie treści. To już nie to co kiedyś, gdy można było dodać na stronę coś w zamian, za nowy wpis np. wideo. Dziś nawet pod materiałem z kamery dobrze jest zrobić opis i to właściwy, taki aby "złapał" SEO.

Pisanie treści to żmudne zajęcie

Dlatego nie trzeba robić wszystkiego samemu, można to zlecić firmie. A ta przynajmniej częściowo odciąży nas od obowiązku dodania treści na blogu firmowym. Każdy tekst to nawa szansa na sprzedaż, a jak wiadomo roboty nie mają wolnego. Zatem indeksują strony każdego dnia. A już nawet kilka dni wolnego dla człowieka i strona może spaść niżej, albo nie piąć się w górę, tak jak powinna. 

Copywriter mówi, że: Przed świętami, też warto 

Tak, przed świętami też warto dodać nowe treści, aby przypomnieć o swoim istnieniu, a może ktoś jeszcze nie znalazł pomysłu na prezent? Z pewnością wpis i tak się opłaca, bo będzie stanowić dodatkowy link dla wyszukiwarki, który przez lata będzie generował przychód dla firmy.

Długie treści ależ tak!

Odpowiednie długie treści, to takie powyżej 3000 znaków ze spacjami, one mają większą moc dla SEO, a u mnie można zamówić nawet takie do 5000 znaków ze spacjami. To którą opcję wybierasz?

Copywriter teksty od 3-5 tysięcy znaków ze spacjami

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.