Sprzedam starocie i copywriting
Postanowiłam otworzyć sklep online o nazwie Pchli Targ
2021-12-14, 15:04

Otworzyłam sklep online, w którym można już kupić używane i nowe przedmioty, które nie są mi już potrzebne. Warto więc zapisać sobie ten adres, bo być może uda się znaleźć coś ciekawego. Co okaże się być godnym uwagi na przykład dla kolekcjonerów.

Monety i medale

Jedną z kategorii, którą będę rozwijać są monety i medale. Mam ich kilka chętnie się ich pozbędę, a jeśli to kogoś uszczęśliwi to będzie na zasadzie WIN-WIN. 

Części samochodowe

Mamy w domu kilka lamp do samochodów między innymi te wystawione do Żuka, ale mam też jakieś do Fiata i lusterka.

Copywriter poleca swoje usługi

Czyli oferuję także pisanie treści na blogi, opisy sklepowe, ale także opisy kategorii i inne. Jeśli ktoś potrzebuje nowych treści, to zapraszam do siebie.

okazjecenowe.24tm.pl

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.