Podwajam zamówienia na teksty + instrukcja SEO
Zbieram na rachunki, dlatego postanowiłam zrobić promocję.
2021-06-21, 15:16

Podwajam wszystkie zamówienia na treści, złożone dziś. Jeśli więc potrzebujesz copywriterów, to oferta jest dla Ciebie. Wystawiam faktury VAT.

Dodatkowe bonusy

W najbliższym czasie będę także robić kurs SEO stron na WordPress w oparciu o znaną i lubianą wtyczkę YoastSeo. To będzie płatne wideo, ale osoby które dziś założą zamówienie, otrzymają specjalną zniżkę na ten materiał, jako dodatkowy bonus. Dzięki wiedzy zawartej w moim, mini kursie, będzie można samodzielnie zoptymalizować swoją stronę, blog, albo sklep oparty na WordPress. Tego, o czym będzie mowa, nigdzie nie ma, a instrukcja będzie krok, po kroku. Od dodania strony do Search Console po całą resztę, tak aby strona mogła się pozycjonować z ruchu organicznego.

To co, ile tekstów dziś zamawiasz? Oto link do mojego sklepu copywriting wytyczne można wpisać w polu uwagi.

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.