Zdrowe nawyki, picie wody
Wciąż pijemy zbyt mało wody, a przez to tracimy jej więcej, niż potrzeba.
2021-05-20, 18:41

Nasz organizm starzeje się, a zdrowie zostaje nieco nadszarpnięte. Picie czystej i niegazowanej wody, powinno być nawykiem, który wypracowuje się od dzieciństwa. Wielu z nas jednak stale zapomina o tym, aby popijać wodę małymi łykami. Technika przychodzi z pomocą, powstało już nawet kilka aplikacji, które przypominają o piciu wody, zarówno alarmem, jak również dźwiękami przypominającymi pluskanie. Bywa jednak, że i to działa zbyt słabo, zwłaszcza jeśli ktoś umie wyłączyć powiadomienia, które na dłuższą metę mogą denerwować.

Celebryci promują zdrowy styl życia

Osoby, które mają świadomość, co to znaczy zdrowy styl życia, starają się swoją postawą dawać dobry przykład. To może być regularnie bieganie, jedzenie zdrowej żywności. Ale także przypominanie o piciu wody.

Daj przykład rodzinie

Ty też możesz zostać kim, takim jak celebryci. Dawać bliskim przykład i przypominać im o tym, aby częściej pili zdrową, niegazowaną wodę. A dedykowane gadżety, mogą tylko w tym pomóc. Działaj, jak celebryci promując zdrowy sposób na życie.

https://celebryci.selino.pl/

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.