Dieta odchudzająca bez wyrzeczeń
Sprawdź wysokiej jakości koktajle i chudnij dbając dodatkowo o własne zdrowie.
2021-05-14, 14:51

Bywa, że rano nie mamy apetytu, mimo że wiadomo iż śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Tak samo, mogą mieć dzieci w wieku szkolnym. Na szczęście naukowcy już rozwiązali ten problem, tworząc koktajl na bazie naturalnych składników pochodzenia organicznego.

Miarkę proszku, mieszamy ze 150 ml wody dobrej jakości. Może to być wcześniej przegotowana i odstawiona do ostygnięcia woda. Mieszamy całość w plastikowym blenderze, potrząsając ręką. Ważne, aby wypić go w ciągu kilku minut od przygotowania, a dla dzieci do lat 11 wystarczy 1/2 porcji.

Koktajl w trzech smakach, który najlepszy?

Koktajl dostępny jest w trzech smakach: waniliowym, truskawkowym i czekoladowym. A opakowanie wystarcza na 21 dni. Cena to około 140,90 zł (6,71 dziennie),

ale po samodzielnej rejestracji na stronie >> Oriflame

można go mieć za około 113 zł (5,38 zł dziennie), a zakładając sobie subskrypcję, czyli obowiązek zamawiania, co 3 tygodnie, czwarty z rzędu za 1 zł. A korzyści dla zdrowia są nieocenione, gdyż produkt stanowi pożywienie na poziomie komórkowym. Dostarczając organizmowi, wszystkiego co niezbędne do właściwego funkcjonowania.

Nie zwlekaj zarejestruj się już dziś i aktywuj konto kodem na SMS lub e-mail, a po upływie 24 godzin będziesz mieć możliwość założenia własnej subskrypcji. Wówczas składając zamówienie, wybrany koktajl będzie dodawał się automatycznie do Twojego koszyka, dzięki temu nigdy o nim nie zapomnisz.

Koszty przesyłki można obniżyć

W firmie, mamy jeszcze jedną świetną opcję, mamy do wyboru, albo opłacić przesyłkę, albo wybrać produkt, który zwolni nas z tej opłaty. Ja zawsze wybieram produkt, gdyż dodatkowy żel, krem, czy inne cudo, zawsze się przydaje.

Wypróbuj także nasze koktajle, które zastępują posiłek, albo dwa.

Wypróbuj już dziś! To ile sztuk zamawiasz?

Czekoladowy bez glutenu

Waniliowy dla wegan

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.