2 blogi w cenie 1
Chcesz mieć bloga z treściami? Potrzebujesz zwiększać sprzedaż? Ta opcja jest dla Ciebie
2020-11-23, 10:31

Blogowanie, to dla mnie coś wspaniałego, pisanie treści, dodawanie grafiki...

Ale jest coś jeszcze, co sprawia mi radość, zakładanie i konfigurowanie nowych blogów. To dla mnie ważne, aby wszystko działało, jak należy. Zwłaszcza certyfikat SSL, tak aby strona była bezpieczna dla użytkowników.

Ale po co mi blog?

Blog, to coś w rodzaju osobistego pamiętnika... ale nie tylko!

Można go inaczej wykorzystać, na przykład do zarabiania dzięki umieszczaniu na nim reklam. Albo linków partnerskich do powiązanych tematycznie produktów. Z czasem zaczynają się także zgłaszać firmy i osoby do współpracy. Warto wiedzieć, także o tym, że blog, to doskonałe narzędzie marketingowe. W dodatku pracujące na naszą rzecz w ciągu 24 godzin i to cały czas. A jeśli doda się na nim formularz kontaktowy, to jest większa szansa na pozyskanie zainteresowanych użytkowników. Działa to więc, jako skuteczne narzęszie do pozyskiwania leadów. 

Kto aktualizuje treści?

No właśnie, to zadanie dla cierpliwych osób, ale ja udzielam swojego wsparcia. W pakiecie, zapewniam też treści, które wypełniają bloga, tak abyś mógł stale dostarczać swoim czytelnikom, nowej treści.

Zegar już tyka... dowiedz się więcej na stronie https://prezenty.wpisnabloga.pl/

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.