PayPal i szybkie płatności dla firmy
Wiele firm oferuje, tak zwane szybkie płatności dla firmy, tyle że ich wdrożenie kosztuje zarówno trochę pieniędzy, jak też i trochę czasu, koniecznego do uruchomienia usługi.
2017-06-21, 08:46

Tymczasem konto PayPal można mieć już w kilka minut, także dla firmy.

Łatwa integracja

Zarówno wpisanie samego adresu e-mail, będącego identyfikatorem sprzedawcy w dowolnym skrypcie na przykład sklepu internetowego nie stanowi większego problemu, toteż sprzedaż można uruchomić w bardzo łatwy sposób. Podobnie jeśli chodzi o tworzenie przycisków, a opcji jest kilka począwszy od koszyka, poprzez subskrypcję miesięczną, aż po słynne już "kup teraz" skończywszy. Potem już tylko kod umieszcza się na stronie, może to być na przykład HTML-owa, albo równie dobrze postawiona na Wordpress, czy dowolnie inny CMS z kodem pisanym w PHP. Warto także zadbać o dobre treści opisowe produktów.

Uruchomienie usługi

Trwa zazwyczaj kilka minut tuż po założeniu konta, a możliwość są dość spore, poza tym użytkownicy mają możliwość płacenia własną kartą kredytową, debetową, wirtualną debetową, a także przy pomocy środków na własnym koncie PayPal.

źródło: http://reklamafb.trendybiznesowe.eu

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy