Zostań mistrzem pozycjonowania
Nie musisz już szukać „gruszek na wierzbie” i wysłuchiwać obiecanek. Nie musisz już martwić się o gigantyczne faktury za pozycjonowanie SEO. Istnieje lepszy system.
2016-09-01, 13:27

Platforma pozwala na ustalenie na wstępie swojego budżetu, jaki chcemy przeznaczyć na pozycjonowanie swojej strony, a nawet sklepu online. Mamy do wyboru kilka opcji. Jedną z nich jest opcja TOP 10, która oznacza, że zależy nam na jak najszybszym znalezieniu się na górze wyników wyszukiwania.

Kolejna opcja, to Twój budżet, przeznaczona dla osób początkujących i obawiających się zbyt dużych wydatków, a także chcących mieć kontrolę nad zakupem linków.

Automatyczna, to opcja dla stron które wymagają działania na większą skalę, to znaczy są dość nisko w wynikach wyszukiwania i potrzeba jest więcej jakościowych linków.

Praktyczne filmiki pozwalają nie tylko zrozumieć, jak ustawić sobie poszczególne rodzaje pozycjonowania strony, ale także samo nowoczesne pozycjonowania i jego naturę.

Istniej możliwość zwiększania budżetu, ale także zmniejszania jego wartości do niezbędnego minimum. A także samodzielnego zarządzania projektami pozycjonowania, dzięki czemu można je zatrzymać w dowolnym momencie.

Jasne zasady oraz intuicyjny i w pełni automatyczny panel zarządzania, pozwalają uzyskać dobre efekty już po kilu dniach.

>>> Dołącz do systemu SEO

Anita Zielke

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy