Już czas zarabiać nowocześnie oraz automatycznie
Uwaga poszukujący dodatkowego źródła dochodu. Uwaga blogerzy i webmasterzy... Dołączajcie!
2016-09-01, 13:12

Platforma oferująca system do SEO, stworzyła projekt w pełni zautomatyzowanego pozyskiwania linków pozycjonujących dla stron. Takie rozwiązanie pozwala na ograniczenie konieczności działania technicznego do niezbędnego minimum.

Posiadający własną stronę www, albo ich sieć mogą dodać je do programu, a następnie muszą zamieścić określony plik i kody na swoich stronach, czynność taką wykonują tylko raz. Kiedy strona zostanie zweryfikowana pozytywnie, zaczynają się na niej wyświetlać linki reklamowe, a jej właściciel zarabia określone wynagrodzenie, naliczane dziennie. Stawki są różne od kliku groszy do kilkunastu złotych. Przy większej ilości stron, można już zarobić niezłą, dodatkową sumkę, w dodatku, jedyne co potem trzeba robić, to utrzymywać swoją stronę jako aktywną, dbać o jej treść, a także odwiedzających, czyli to co zwykle robią blogerzy oraz webmasterzy.

Bardzo ciekawe i łatwe do zrozumienia instrukcje w formie filmów wideo, pozwalają dość szybko poradzić sobie z instalacją oraz dodaniem strony do systemu.

http://polskaoferty.pl/system-do-seo

Anita Zielke

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy