Pozycjonowanie nie musi być drogie???
Wielu z nas wie, że powinno pozycjonować swoją stronę firmową, albo inną, taką która ma zarabiać lub realizować jakiś cel, ale...
2016-07-21, 18:46

No właśnie na większości stron zajmujących się pozycjonowaniem widnieją kwoty rzędu kilkuset złotych. Są też takie serwisy, które oferują opłaty wyłącznie za TOP 10, ale co z tego, skoro na początku nic się nie płaci, a potem przychodzi faktura, że szok!

Inne strony w sieci zaś proponują niskie kwoty za frazę, ale ich dziłania są jakie są, a czego by się tu spodziewać, po tak niskich cenach, skoro konkurencja płaci więcej, to będzie miała lepsze miejsce, już ci którzy zarobią więcej, bardziej się postarają.

Znalazłam jednak całkiem dobry system, a może nawet wyjątkowy, który nie tylko oferuje niskie stawki, nawet za znalezienie się w TOP 10 na określoną frazę kluczową, ale także umożliwia zarabianie na stronie, dzięki czemu pozycjonowanie własnej strony może być nie tylko tańsze, ale może zostać przeprowadzone praktycznie bez dodatkowych kosztów.

Właściciele kilku ston, mogą co nieco zarobić, zawsze to dodatkowe pieniądze, a za domenę i hosting i tak przecież trzeba będzie zapłacić, więc po strona ma być bezproduktywna?

Anita Zielke

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy