Co zyskasz robiąc zakupy przez internet?
Robiąc zakupy przed ekranem komputera można zyskać kilka istotnych korzyści. Przede wszystkim, o czym już wspomniałam na kilku stronach uzyskać bonus za pierwszy zakup w emarkecie.
2016-07-14, 08:55

Po drugie nie stać w korkach i nie szukać miejsca parkingowego, aby potem spędzić na chodzeniu po sklepie trzy godziny, a następnie ponownie przeżyć korki. Kolejna zaleta, to brak konieczności dźwigania, bo przesyłka do 30 kg dostarczana jest pod same drzwi.

Oznacza to, brak konieczności noszenia toreb

choćby z koszyka do samochodu, a nawet jeżdżenia wózkiem, co przy większych zakupach także bywa niewygodne. Siedząc przed ekranem komputera, albo innego urządzenia można popijać kawę, albo napój chłodzący, również można wybierać i konsultować się z bliskimi, a potem już tylko oczekiwać na przesyłkę.

Po zrobieniu zakupów na pewną, ustaloną przez sklep kwotę kourier jest bezpłatny przy opłacie z góry np. przelewem z konta online. Można zapłacić przy odbiorze, ale wówczas jest doliczana opłata za tak zwane "pobranie". Wiele zależy od sytuacji, ale zawsze jest dobrze to dokładnie przemyśleć, jeśli mamy akurat gotówkę, a nie posiadamy jeszcze dostępu do bankowości elektronicznej i niemożliwe jest wykonanie przelewu, można zapłacić w ten sposób.

Znacznie ważniejsze jest robienie zakupów co miesiąc. Ma to na celu spowodować nowe, znacznie korzystniejsze przyzywczajenie, bo można dzieki niemu zyskać dodatkowe pieniądze na te właśnie zakupy przez internet, a także

dodatkowe pieniądze

przeznaczone np. do wypłaty.

Anita Zielke

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy