Gdzie wystawiać faktury z dowolnego miejsca na Ziemi?
Chcesz wystawić fakturę a jesteś poza firmą? Potrzebujesz sprawdzić stan rozliczeń i historię transakcji z kontrahentami? Takie możliwości daje serwis do fakturowania online.
2016-05-12, 09:54

Fakturowanie w sieci to także:

Profesjonalna obsługa klienta jest podstawą dobrze prosperującego biznesu. Wykorzystując potencjał internetu, możemy ją usprawnić a tym samym poprawić relacje z kontrahentami. Pomocne w tej kwestii stają się narzędzia, jakimi są CRM oraz Fakturowanie on-line.

Mobilne rozwiązanie

Fakturowanie nigdy nie było tak proste. Wystarczy połączenie internetowe, by w szybki i prosty sposób wystawić faktury w kilku językach i walutach. Takie możliwości daje fakturowanie, jedna z funkcjonalności jaką daje system dla ksiegowych w chmurze dostępny z każdego miejsca na ziemi.

W dowolnym miejscu, poza swoim biurem czy u klienta i o każdej porze możemy wystawić faktury. Nie musimy przy tym korzystać z własnego sprzętu. Może to być każde urządzenie wyposażone w przeglądarkę internetową, takie jak laptop, telefon komórkowy czy palmtop. Wygenerowane dokumenty są gotowe
do wydruku.

Integracja z CRM

Fakturowanie doskonale sprawdza się w połączeniu z CRM- em. Historia transakcji, kontaktu,polityki cenowej oraz stan rozliczeń z klientem znacznie usprawnia zarządzanie relacjami. To rozwiązanie jest przydatne szczególnie w pracy zespołowej, gdzie liczy się przepływ informacji.

Oszczędność i bezpieczeństwo w każdym calu

Korzystanie z narzędzi dostępnych w serwisie to przede wszystkim oszczędność czasu. W ciągu kliku minut mamy dostęp do wszelkich danych, możemy wystawić fakturę, wysłać ją mailem lub wydrukować.

Dzięki szyfrowanej transmisji danych SSL , codziennej archiwizacji, wszystkie informacje wprowadzane do sytemu przez użytkownika są bezpieczne. Nie ma zagrożenia ich utraty lub kradzieży.

System umożliwia zebranie wszystkich informacji w jednym miejscu. Co sprawia, że wszelkie działania przedsiębiorstwa stają się uporządkowane a przez co bardziej efektywne.

Poznaj system online dla księgowych w chmurze

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy