Gdzie zarabiać na wiedzy, tworząc własne kursy szkoleniowe?
Poszukiwanie miejsca na dystrybucję swoich materiałów szkoleniowych nie jest łatwe. Bywa, że mając już pewne doświadczenie i materiały, nie mamy przekonania co do ich jakości, ale chcemy coś sprzedawać, aby zarabiać na własnej wiedzy. Gdzie wówczas można poszukać wsparcia?
2016-03-22, 15:27

Jest takie miejsce w sieci, gdzie każdy znajdzie dla siebie ciekawe kursy oraz wiedzę wartą znacznie więcej, niż... można sobie wyobrazić. Miejsce, gdzie wspólnie się uczymy i zdobywamy informacje o zmieniającym się rynku oraz realiach biznesowych.

Nazywa się ekademia.pl. Na tej platformie e-learningowej osoby zajmujące się szkoleniami zawodowo lub prowadzące biznes tego rodzaju mogą sprzedawać swoje materiały, pod warunkiem posiadania stosownych zgód i oświadczeń. A także po podpisaniu umowy z firmą.

Dla osób, które mają dużą wiedzę teoretyczną, popartą wieloletnim doświadczeniem, ale nie zaczęły jeszcze zarabiać na swojej wiedzy, przygotowany został kurs internetowy. Może z niego skorzystać, każdy chętny.

Zarabiaj na swojej wiedzy - kurs

Dla zarejestrowanych użytkowników, zainteresowanych tworzeniem szkoleń do sprzedaży online i posiadających swoje firmy, zostały przygotowane dodatkowe materiały szkoleniowe, dotyczące tworzenia własnych kursów.

Ps. Masz wiedzę? Zarabiaj!

Anita Zielke

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy