Jak poprawiać miejsce w wyszukiwarce oraz ciągle je umacniać?
Biznes online, czyli posiadanie strony www dla własnego biznesu stacjonarnego, ma na celu pozyskiwać potencjalnie zainteresowanych usługami lub produktami. Jak więc powszechnie wiadomo, im wyższe miejsce, tym więcej odwiedzin i potencjalnych odbiorców.
2016-02-27, 20:50

Metodą na lepsze miesce w wynikach wyszukiwania jest pozycjonowanie strony, czyli spowodowanie, aby była ona jak najwyżej. No, tak łatwo powiedzieć, ale trudniej zrobić. Nie jest to jednak takie skąplikowane, jak by się mogło wydawać. Ważne, aby działać systemowo oraz przede wszystkim regularnie.

Warto zapamietać, że każdy nowy i niepowtarzalny wpis na stronie, to kolejny link, prowadzący do niej. Tak się ostatnio stało, że zmieniony został, jak zresztą co jakiś czas, alegorytm najbardziej znanej wyszukiwarki, aby takie sztuczne pozycjonowanie trochę było trudniejsze. Jeśli chodzi o wpisy na bloga lub w biurze prasowym, to najlepsze są takie, nigdzie indziej nie publikowane, zatem należy się zastanowić, na jakiej stronie chcemy zamieścić dany tekst. Dla każdej witryny, powinien być, trochę inny.

Sposobem, na uniknięcie duplikatu, jednej treści może się okazać zastosowanie, tak zwanych synonimów. Wtedy w kontekście chodzi o to samo, ale słowa są już inne. Na przykład: w jednej treści można użyć sformułowania: program seo, które można zmienić na: automat do seo.

Inny, dobry sposób, na poprawienie miejsca danej strony www, to wstawianie linków do niej, w treści na innych stronach. Nie powinno się robić jednak, wpisów byle gdzie, ale na stronach najbardziej związanych tematycznie i to z odpowiedniej długości treścią. Jednak, nie na zasadzie wielokrotnego umieszczania linków, aby było ich więcej. To na pewno źle zadziała. Skuteczniejsza, jest ta bardziej czasochłonna metoda. Czyli pisanie podobnych treści, ale różnych na różne strony. W dodatku działać nie wystarczy jednorazowo, ale stale i co jakiś czas szukać nowszych i ciekawych miejsc na swoje treści.

Anita Zielke

http://polskaoferty.pl/kombajn-seo

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy