Jak tanim kosztem wydać książkę, przy okazji chroniąc środowisko?
Przyznam, że sama jestem zwolenniczką publikacji drukowanych, gdyż lubię często wracać zwłaszcza do poradników oraz książek napisanych z pasją. Jednak bywa także, że korzystam z e-booków. Można je czytać na ekranie komputera, a także na urządzeniach, które wyświetlają pliki PDF.
2016-02-04, 22:23

E-booki mają to do siebie, że nie generują tak wysokich kosztów, jak druk na papierze, chociaż różne firmy mają różne ceny.

No i wszystko zależy od jakości papieru. No właśnie papier, to jest sprawa najważniejsza. Kredowy, matowy oraz inne bajery.

Niektóre firmy zajmujące się wydawaniem publikacji zaczynają od wersji elektronicznej, wiele osób korzysta z takiej opcji, bo publikacje są zwyczajnie tańsze, a wiedza w nich zawarta, dokładnie taka sama.

Istotną sprawę ma tu także oprawa graficzna, im ładniejsza tym lepiej. Wiele zależy od pomysłowości oraz od działania wydawnictwa, jedne potrafią wypromować i sprzedać nawet byle co, ale w ładnej oprawie a inne "położą" nawet największy bestseller.

Kiedyś był taki tekst pt."chudy literat" dziś jest nieco grubszy, ale... koszty, koszty, koszty.

Eureka! Ktoś znalazł świetne rozwiązanie, wydawać e-booki, a na życzenie książka drukowana. I to jest godny uwagi pomysł, a nie zamawianie kontenerów, bo moda.

Co innego broszurki reklamowe, ale pod warunkiem że nie są niszczone i wywalane do kosza, bo to marnotrastwo papieru.

Pamiętajcie zatem,

opuście "obłoki"

wydawajcie e-booki,

albo audiobooki,

bo posłuchać warto,

zwłaszcza tuż przed czwartą

i niech się Wam przyśni,

eko Złote Myśli

Anita Zielke

http://extra-nazwa.pl/czytam

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy