Jak wykorzystać Internetowy pchli targ i zarabiać z trzech źródeł?
Wydaje się to niemożliwe, ale jednak dzieje się naprawdę. Wielu z nas korzysta już ze stron www, dzięki którym można odsprzedawać swoje bibeloty oraz towary wytwarzane lub posiadane. Jednak powstała właśnie strona jeszcze ciekawsza i dająca nieco więcej możliwości, niż inne.
2016-02-02, 10:18

Pierwsze źródło – odsprzedaż

Odsprzedaż jest najczęściej stosowaną formą zarabiania i dorabiania, jaką zwykli ludzie są sobie w stanie wyobrazić, ale są jeszcze inne formy.

Drugie źródło – okazjonalne zakupy

Kupując od czasu do czasu coś do domu, nowe ciuchy lub wyposażenie do biura można także, co nieco zarobić, zarówno jako osoba fizyczna, jak też kupując na firmę. Wszystkie zakupy dokonywane za pomocą tejże strony, mają jasno określony z góry poziom zwrotu, w postaci punktów zamienianych na gotówkę. Rzecz jasna im droższą rzecz się kupuje, tym większy zwrot się pojawia. Ale można równie dobrze kupić wiele rzeczy mniejszych, pewna suma i tak się zbierze.

Trzecie źródło – polecanie systemu

Polecanie systemu, to już coś dla bardziej zaawansowanych. W panelu po rejestracji i zalogowaniu znajduje się specjalny link, za pomoca którego poleca się cały system. Najlepiej jest skorzystać ze skracacza linków i zmnienić ten swój w nieco krótszy. Innym sposobem może być zakup własnej domeny i przekierowanie url na ten swój adres ze specjalnym kodem. Im więcej wie się o stronie oraz samemu się z niej korzysta, opisuje się jej działania i poleca innym możliwości, jakie ona oferuje. Przy okazji dodając swój link do strony.

Krótko mówiąc, każdy ma takie same możliwości, może odsprzedawać, może okazjonalnie robić zakupy, a także polecać i budwać grupę.

Dołącz do sklepu online

Ps. "ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka"

Anita Zielke

http://extra-nazwa.pl/sklep

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy