Jak stać się finansowym geniuszem, małym kosztem i stale rozwijać się w tym kierunku?
Niektórzy twierdzą, że bogatym trzeba się urodzić, inni że można się nauczyć. Kto ma rację? Na co należy zwracać uwagę przy edukacji finansowej? Jakie pułapki czekają na osoby po tak zwanej "starej szkole"? Nowoczesne rozwiązania zarobkowe, a także inne ciekawe informacje, dotyczące osobistej transformacji człowieka z etatowca, na finansowego geniusza można znaleźć w bardzo oryginalnej publikacji.
2016-01-20, 21:43

Czym się różni spekulacja od stałości?

O co chodzi z tą spekulacją? Chodzi o poszukiwanie coraz to nowszych rozwiązań, zamiast zatrzymania się i powielania dobrych i dobrze działających. Owszem nie chodzi tu o porzucenie szukania czegoś nowego, bo należy nadążać za nowymi trendami, ale tak z rozumem i bez przesady. Spekulantami nazywa się także osoby liczące, że wygrają na loterii, gdyż prawdopodobieństwo wygranej jest o wiele mniejsze, niż możliwość zarobienia fortuny przez osobiste zaangażowania i zastosowanie dźwigni.

Na jakim etapie wiedzy finansowej jesteś?

Jeśli powyższe informacje są dla Ciebie niezbyt jasne, warto zacząć czytać książki o tematyce finansowej i to nie, takie dla magistrów, ale przetłumaczone "z polskiego na nasze". Gdyż, tylko taka wiedza pozwala na zrozumienie pewnych mechanizmów.

Darmowy fragment e-booka i solidna porcja wiedzy na temat do ściągnięcia pod adresem www

http://extra-nazwa.pl/finanse-wiedza

Anita Zielke

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy