Pożywne śniadanie dla niejadków
Bywa, że rano nie mamy apetytu, mimo że wiadomo iż śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Tak samo, mogą mieć dzieci w wieku szkolnym.
2020-08-11, 12:01

 Na szczęście naukowcy już rozwiązali ten problem, tworząc koktajl na bazie naturalnych składników pochodzenia organicznego.

Miarkę proszku, mieszamy ze 150 ml wody dobrej jakości. Może to być wcześniej przegotowana i odstawiona do ostygnięcia woda. Mieszamy całość w plastikowym blenderze, potrząsając ręką. Ważne, aby wypić go w ciągu kilku minut od przygotowania, a dla dzieci do lat 11 wystarczy 1/2 porcji.

3 SMAKI, KTÓRY NAJLEPSZY?
Koktajl dostępny jest w trzech smakach: waniliowym, truskawkowym i czekoladowym. A opakowanie wystarcza na 21 dni. Cena to około 140, 90 zł (6, 71 dziennie),

ale po samodzielnej rejestracji na stronie
https://anitazielke.pl/sklep-beauty

można go mieć za około 113 zł (5, 38 zł dziennie), a zakładając sobie subskrypcję, czyli obowiązek zamawiania, co 3 tygodnie, czwarty z rzędu za 1 zł. A korzyści dla zdrowia są nieocenione, gdyż produkt stanowi pożywienie na poziomie komórkowym. Dostarczając organizmowi, wszystkiego co niezbędne do właściwego funkcjonowania.

Nie zwlekaj zarejestruj się już dziś i aktywuj konto kodem na SMS lub e-mail, a po upływie 24 godzin będziesz mieć możliwość założenia własnej subskrypcji. Wówczas składając zamówienie, wybrany koktajl będzie dodawał się automatycznie do Twojego koszyka, dzięki temu nigdy o nim nie zapomnisz.

KOSZTY PRZESYŁKI MOŻNA OBNIŻYĆ
W firmie, mamy jeszcze jedną świetną opcję, mamy do wyboru, albo opłacić przesyłkę, albo wybrać produkt, który zwolni nas z tej opłaty. Ja zawsze wybieram produkt, gdyż dodatkowy żel, krem, czy inne cudo, zawsze się przydaje.

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy