Srebrna biżuteria, cudeńka, dodatki i lokata kapitału
Srebro, to jest to, co kobiety lubią najbardziej, nadaje się zarówno do dziennej stylizacji, jak też na wyjście. Nieważne, czy założy się garnitur, czy sukienkę, a może nawet nieco bardziej odświętne ciuchy, to srebrna biżuteria nadaje się do wszystkiego.
2016-01-17, 19:15

Nie wszyscy są może zorientowani, ale srebro ma także inne walory, doskonale nadaje się na lokatę kapitału. Jeśli zatem najdzie Cię ochota, aby kupić sobie coś nowego, jakiś bibelot, dobrze aby było to coś srebrnego. Takie cacka można ponosić, a kiedy się popsują, albo znudzą, zawsze można je sprzedać w punktach skupu. Nie są to duże pieniądze, ale wszystko zależy od posiadanej ilości. Im więcej, tym lepiej, można wówczas zebrać sobie niezłą sumkę.

Jeszcze lepszym pomysłem jest kupić, nosić i zachować, dopóki ceny srebra nie wzrosną, a takie są prognozy, gdyż kończą się na Ziemi złoża, tego cennego surowca, dlatego prawdopodobnie będzie ono za kilka lat o wiele droższe, niż jest teraz.

Pojawiła się ostatnio tendencja na biżuterię srebrzoną, a to jest pewna różnica, na która trzeba uważać.

Zdecydowanie lepsza jest całkiem srebrna z próbą 925, srebrzona może się wycierać, a także nie jest 100 % antyalergiczna, a w skupie nic za nią nie dostaniemy.

Eleganckie naszyjniki, z kamieniami szlachetnymi, ładne i subtelne pierścionki oraz eleganckie bransoletki, a wszystko to robione ręcznie, przez niesamowitych rzemieślników - artystów. Z powodu dużej ilości modeli, warto dokładnie obejrzeć sobie wszystkie, albo skorzystać z wyszukiwarki i filtrów na stronie.

Anita Zielke

http://extra-nazwa.pl/bizuteria-srebrna

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy