Jak wykorzystać darmowy fragment e-booka do zdobywania wiedzy, na interesujący nas temat?
Poszukiwanie wiedzy specjalistycznej, z jasno określonego kierunku nie zawsze jest łatwe. Teoretycznie można by kupić całą stertę książek, a jeśli ktoś lubi dużo czytać, to nie byłoby problemu, no może poza kosztami. Okazuje się, że z darmowych publikacji, a nawet fragmentów także można się sporo dowiedzieć. Co więcej można także sprawdzić, czy dany e-book zawiera rzeczywiście te informacje, które są nam akurat potrzebne.
2016-01-12, 14:14

Sięgnij po darmową wiedzę

Wiele firm oferuje bardzo ciekawe materiały, nawet za samo zapisanie się na newsletter. Dzięki podaniu e-maila oraz kliknięciu w link aktywacyjny, w swojej poczcie, można uzyskiwać rabaty. Kupony zniżkowe, a także dowiadywać się o promocjach oraz gratisowych produktach.

Moda na próbki, czyli przetestuj e-booka

Moda na próbki kojarzy się nam z konkretnymi, fizycznymi produktami, których sprzedawcy chcą zaprezentować chociaż odrobinę, z tego co proponują w formie, albo degustacji, albo wersji mini, swojej oferty.

W ostatnim czasie, udostępniane są także darmowe fragmenty publikacji, w postaci e-booków, aby również i osoby zainteresowane ich zakupem mogły co nieco dowiedzieć się na temat zawartości.

Co znajdziesz we fragmencie e-booka

W takim fragmencie można znaleźć cały spis treści, aby można było określić zakres publikacji. Rzecz jasna tytuł, autora oraz informacje iż dana publikacja jest fragmentem i jest rozpowszechniania za darmo.

Gdzie szukać darmowych fragmentów?

Jeśli prezentowana książka jest w wersji e-book na górze pod tytułem na stronie z informacją o danej publikacji jest napisane czerwonym kolorem „Pobierz fragment”. Po kliknięciu należy już tylko uzupełnić dane w formularzu. Takie jak imię, nazwisko i adres e-mail. Zaakceptować regulamin oraz kliknąć „Poproszę fragment”. Konieczne jest jeszcze kliknięcie w link aktywacyjny na własnej poczcie e-mail. Aby potwierdzić. Link do strony w stopce.

Anita Zielke

http://extra-nazwa.pl/czytamKONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy