Daleko do kiosku? Kupuj prasę przez Internet
Siedząc w domku na prowincji bardzo często nie mamy w okolicy dostępu do kiosku z prasą, a bywa iż mając swoje przyzwyczajenia nie możemy się doczekać przeczytania ulubionego czasopisma lub informacji w codziennej prasie.
2016-01-11, 11:42

W dobie wszechobecnego dostępu do Internetu, mamy możliwość zamówienia sobie zarówno pojedynczego numeru, a nawet całej cyklicznej prenumeraty.

Jak to działa?

Rejestrujemy się podając e-mail oraz imię, akceptujemy regulaminy, chcemy otrzymywać newsletter z nowymi informacjami, zaznaczamy okienko. Potem klikamy w link aktywacyjny, który przychodzi na pocztę e-mail.

Wówczas możemy się już zalogować, aby mieć dostęp do różnych czasopism. Wybieramy swoje ulubione, a potem wybieramy opcje która nas interesuje, trzeba tylko uważnie czytać, aby wybrać pojedynczy numer lub całą prenumeratę. Dodam, iż prenumeraty elektroniczne, czyli do czytania na komputerze, w laptopie albo na tablecie w smartfonie, lub innym podobnym urządzeniu są nieco tańsze, gdyż nie wymagają druku papierowego.

Po wybraniu interesującej nas opcji opłacamy zamówienie kartą, albo przelewem, można także przez druk pocztowy. Jest taka opcja wówczas wystarczy ją wybrać i wydrukować sobie druki.

Korzystanie z karty przedpłaconej tak zwanej karty prepaid. Można ją kupić pod adresem

http://extra-nazwa.pl/rezerwacja-walut

znacznie przyspiesza otrzymanie linku do czasopisma, aby można było je pobrać. A dodatkowo jest bezpieczne.

Po opłaceniu usługi w ciągu kilku minut na e-mail dostajemy link do czasopisma i pobieramy je na swoje urządzenie, wtedy możemy już czytać ulubioną prasę.

W przypadku zamówienia prenumeraty, linki do nowych numerów prasy są dostarczane w sposób automatyczny na naszą skrzynkę e-mail. Dzięki temu zawsze otrzymujemy świeże wydanie, jak tylko się ukaże.

Anita Zielke

http://extra-nazwa.pl/dziennik-pomorza

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy