Rada roku 2016: Hobby, też można zmienić w system biznesu
Najlepszym sposobem, którym wydaje się najtrudniejszym jest dobry wybór już na początku swojej kariery, czy biznesu. Odpowiedzią jest hobby i znalezienie sposobu na zarabianie na nim.
2016-01-03, 11:48
  1. Określ swoje zawodowe hobby, to znaczyć znajdź coś co lubisz robić, co Cię nie męczy, ale pasjonuje. To coś takiego, na co możesz poświęcić wolne popołudnie i cały weekend, aby rozwiązać problem, albo dokończyć swoje zamierzenia.

  2. Poszukaj w sieci, czy nie ma ogłoszeń, że ktoś poszukuje takiego specjalisty. Jeśli myślisz o biznesie, to być może znajdziesz swoje pierwsze zlecenie, a może nawet nawiążesz stałą współpracę.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, że warto wykonywać tylko zawody, dobrze znane i poszukiwane, powiem Ci, że można także wykonywać z powodzeniem bardzo unikatowe i niespotykane prace, ale zawsze najważniejsza jest pasja.

W tym miejscu najczęściej pojawia się odpowiedź: ”Bo w życiu nie można mieć wszystkiego”. Jest w tym może trochę racji, ale... Gwiazdy Hoolywood mają wszystko, przynajmniej niektórym z nas, tak się wydaje, ale czy na pewno?

One mają, to co najważniejsze: podjęły dobre decyzje, dokonały wyboru drogi życiowej już na początku swojej kariery zawodowej.

A Ty, co wybrałeś? Znajdę jakąś pracę i jakoś to będzie, aby kasa była, otworzę jakiś biznes, aby kasa była?

A Ty i Twoje marzenia, plany są dla Ciebie nie ważne?

To przemyśl, że dla każdej gwiazdy Hoolywood, było dokładnie na odwrót, one wiedziały czego chcą i nie poddawały się, ale uparcie dążyły do raz dobrze obranego celu, mimo przeciwności, mimo braku perspektyw i mając wiele razy wszystkiego dość, nie przestały marzyć i wierzyć w swój plan.

A Ty ile razy już przestałeś?


Uwaga wyprzedaż audiobooków!

Ps. Jeśli chcesz wiedzieć więcej przeczytaj książkę, link poniżej. 

http://extra-nazwa.pl/bogactwo

Anita Zielke

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy