System biznesu, czyli sprawdź sam ile razu już tam byłeś?
System biznesu, to wsparcie na wszystkich etapach. Ustalenie pewnego rodzaju porządku oraz pewnego rodzaju kolejności zdarzeń. Bywa, że pewne działania sprawiły nam niespodziankę w postaci dodatkowych profitów, jednak nie zwróciliśmy uwagi, co tak naprawdę je spowodowało, a tymczasem może właśnie, wszystkie działania je poprzedzające, to był dobry, a przede wszystkim efektowny system działania.
2016-01-02, 10:18

Zawracanie z dobrze obranego kierunku

W natłoku zdarzeń, a przy prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu, tak się przecież dzieje, zdarza się, że zaczyna się przywiązywać wagę, do zupełnie innych kwestii, a zapomina się, jaka idea przyświecała przedsięwzięciu na początku. Czasem skuteczny może się okazać „powrót do źródeł”, a czasem przyznanie się przed samym sobą, że zawróciło się nie wiadomo kiedy z dobrze obranego kierunku działania.

Kiedy były najlepsze profity?

Chociaż w biznesie najważniejszy jest cel działania oraz misja i wizja przedsięwzięcia, to zyski są także, jak najbardziej  ważne, gdyż po to działa firma, aby mieć dodatni wynik finansowy, a poza tym musi jeszcze pokrywać miesięczne koszty swojego działania.

Dlaczego nie powielasz swoich działań?

Powielanie działań, czyli powtarzanie, tego co przynosi obroty oraz pozwala na spełnienie oczekiwań odbiorców. Wiele osób robi błąd myśląc, że coś się im lepiej udało, zamiast zastanowić się co spowodowało, tę korzystną zmianę na plus i powielać działania, które okazały się najskuteczniejsze.

To, co najlepiej działa sprawdza się w praktyce

Zazwyczaj najlepiej działają najprostsze rozwiązania, chociaż nie wiadomo dlaczego, bywa że sami je sobie komplikujemy, nie tylko trudnymi określeniami, ale także, dodatkowymi i nie koniecznie potrzebnymi działaniami. Tracimy bardzo często cenny czas i dodatkowo energię.

Gdzie uczyć się od mistrzów

Istnieją takie serwisy internetowe oraz firmy działające także stacjonarnie, które udzielają porad, zarówno początkującym jak też już od lat działającym przedsiębiorcom. Poniżej link do jednej z lepszych firm.

Ps. 314 darmowych kursów wystarczy rejestracja

http://extra-nazwa.pl/darmowe-kursy

Anita Zielke

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy