Jak Mądry Prosument poprawił jakość wody i zaoszczędził, tworząc sobie nowoczesne aktywa?
Zastanawiasz się pewnie, czym różni się Prosument od konsumenta, chodzi o to, że Prosument kupuje świadomie, tworząc sobie przy okazji dodatkowe źródło dochodu. Dlatego jest nazywany Mądrym. Choć wydaje się to niemożliwe, jest możliwe i skutecznie działa.
2015-12-19, 13:00

Przygody Mądrego Prosumenta: Jak Mądry Prosument poprawił jakość wody i zaoszczędził, tworząc sobie nowoczesne aktywa?

Pewnego dnia Mądry Prosument stwierdził, że woda którą codziennie pije nie jest najlepszej jakości, a słyszał o wielu różnych metodach jej oczyszczania. Znał się na filtrach oraz marzył o stacji uzdatniania wody, która sporo kosztowała. Myślał o tym, jak fajnie byłoby mieć taką stację dla siebie i pić sobie codziennie świeżą wodę, zdatną do picia na surowo i zawierającą cenne składniki. Cena, tego magicznego urządzenia przewyższała jednak jego możliwości finansowe, toteż Mądry Prosumet postanowił dowiedzieć się, jakie są inne warunki zakupu, z możliwością rozłożenia na raty.

Wielki Mistrz Prosument opowiedział mu o oszczędzaniu, użyczaniu produktów oraz budowaniu dodatkowych dochodów. Mądry Prosument nie mógł uwierzyć ile czasu i pieniędzy zmarnował już w życiu.

Zebrał więc potrzebną mu na początek kwotę i podpisał stosowne oświadczenie. Co miesiąc odkładał na swoją własną stację uzdatniania wody, a dodatkowo obserwował, jak jego kapitał rośnie w siłę. Najbardziej ucieszył się, jednak kiedy osiągnął swój zamierzony cel. Miał bowiem i to i to. I magiczną stację uzdatniania wody i odłożone na swoim prosumenckim koncie pieniądze, które zarabiały dla niego na inne zakupy.

Ty też, tak możesz! Zostań już dziś Mądrym Prosumentem – obejrzyj wiedeo

http://extra-nazwa.pl/madry-prosument

Anita Zielke

http://extra-nazwa.pl/madry-prosument

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy