Prowadzisz stronę tematyczną? Dorabiaj na publikowaniu treści
Prowadzenie strony internetowej z nowymi informacjami, albo artykułami tematycznymi wymaga czasu i zaangażowania. Należy dokonywać wpisów w miarę regularnie, gdyż to powoduje zainteresowanie czytelników. Artykuły można podzielić na kilka kategorii.
2015-12-17, 10:34

Artykuły informacyjne, to takie które mają charakter prasowy, informacyjny oraz stanowią pewnego rodzaju newsy, zamieszczane na stronie. Kolejny rodzaj artykułów, to artykuły sponsorowane, czyli takie, za których zamieszczenie należy się stosowne wynagrodzenie.

Artykuły ekspercie wreszcie, to takie opisujące daną tematykę, ale przekazujące pewną ilość praktycznej wiedzy, z danego zakresu. Serwis internetowy Whitepress.pl oferuje dla wszystkich zainteresowanych ciekawe rozwiązania. Każdy, kto chce może dodać swoją stronę do serwisu, ale musi ona spełniać specjalne wymogi oraz mieć określoną, minimalnie ilość odwiedzin.

Strona jest oceniana pod względem merytorycznym, ważne aby miała wartościowy kontent. Chodzi tu o ciekawe treści, a nie tylko masę reklam i same oferty sprzedażowe. Prowadzenie strony z newsami, a nawet zwykłego bloga, należy traktować serio i wkładać w to wiele pracy. Aby strona rozwijała się, nadążała za nowymi metodami pozycjonowania, a także wyglądała dość schludnie.

Kolejną zaletą, serwisu jest program partnerski, który pozwala zarabiać, także tym którzy nie mają własnej strony, ale znają wiele technik marketingowych, potrafią robić kampanie promocyjne, a także przedstawiać rzetelne informacje, takie osoby mogą promować sam system.

Dodatkową opcją jest możliwość prowadzenia własnego biura prasowego, które przyczynia się, do dodatkowej promocji w sieci.

Anita Zielke

http://extra-nazwa.pl/wspieraj-markeKONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy