Jaką książkę kupić, aby można było częściej do niej wracać?
Dobra książka, to jest lepsza niż dobre ciastko, bo można częściej niż raz z niej korzystać, a w dodatku nie tyje się od tego. Wartościowa książka, została napisana przez człowieka, którego pasją jest jej tematyka. Z dobrej książki można się wiele nauczyć, tego co akurat jest nam potrzebne.
2015-12-07, 18:41

Poradnik, to książka zawierająca wyjaśnienia dla danej kategorii, zakresu na temat którego wiedzy aktualnie szukamy. Bywa, że wielu autorów ma różne spojrzenie na dany problem, zatem warto w swojej biblioteczce mieć więcej niż jedną książkę z danego zakresu wiedzy.

Niektóre opowieści, to obfitujące w śmieszne sytuacje historie, a inne bestsellery, napisało samo życie. Znalezienie odpowiedniej publikacji dla siebie, może być czasochłonne, ale wsparcie się opiniami, osób które już przeczytały, albo słuchają danej propozycji, mogą ułatwić wybór.

Niektóre książki mają już ogólnoświatową rekomendacje i słyszeli o nich prawie wszyscy. Zazwyczaj sprzedają się one w wielu egzemplarzach i bywa, że są tłumaczone na wiele różnych języków.

W dobie innowacji i zmieniających się praw rynkowych ciężko jest nadążyć za nowinkami świata, napisane dość niedawno publikacje mogą znacznie ułatwić zrozumienie współczesnej, nowej ekonomii, czy nowego podejścia marketingowego.

Anita Zielke

http://extra-nazwa.pl/czytam

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy