Stowarzyszenia, fundacje, koła zainteresowań i Wy zwykli ludzie, przyłączajcie się!
Zbieranie funduszy na własne cele i finansowanie zadań, marzeń, czy planów jest zgodne z polskim prawem i nie ma w nim nic złego, ani zdrożnego. Cały świat zaczął podążać w tym kierunku, czyli w kierunku finansowania społecznościowego.
2015-12-06, 15:03

Chodzi o przyspieszanie możliwości realizacji marzeń każdego z nas, każdej grupy i organizacji. Dodatkowo i okazjonalne wspieramy także cudze ciele i pomagamy realizować marzenia innym.

Działając w ramach koła zainteresowań, fundacji i stowarzyszeń, bywa że trafiamy na bariery finansowe nie do przekroczenia, a tymczasem przecież marzenia wypływają z naszych serc i zazwyczaj dotyczą większości, a nie tylko pojedynczych osób.

Wspólne plany, marzenia i chęć spełnienia jakiegoś planu, przekłada się często na wieloletnie wspomnienia wspólnie spędzonego czasu, przeżytych razem przygód i dobrego poznania innych osób czasem w ekstremalnych warunkach. Najwięcej o innych i często o samym sobie dowiadujemy się w chwilach wspólnych wycieczek, czy wspólnego wychodzenia z kłopotów. Wiele czynników decyduje o tym, jakimi jesteśmy ludźmi, właśnie w trudnych chwilach.

Czy warto zatem marnować czas i okazje? Czy warto rezygnować z marzeń i własnych planów z powodu procedur i sterty papierów? Czy warto zatracać siebie i swoje marzenia, z powodu barier stawianych przez świat?

Można żyć lepiej, można spełniać swoje marzenia. Każdy z nas docenia tylko te własne plany i marzenia, na które się sam zapracuje. Serwis w którym wspólnie działamy, także jest dla nas pewnego rodzaju pracą.

Szukając osób, które się przyłączą wspieramy rozwój, nie tylko własnego projektu, ale całej naszej społeczności.

Pamiętaj, że jeśli dziś Ty komuś pomożesz, jutro on być może pomoże Tobie, a jeśli nie, zrobi to ktoś inny, ważne że Ty także spełnisz swoje marzenia.

Mimo, iż powstało na świecie wiele złych projektów, są też takie, w które po prostu wystarczy uwierzyć.

Anita Zielke

http://extra-nazwa.pl/pro

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy