Gdzie pozyskać środki na swoje cele i uzyskać nieograniczone możliwości finansowania własnych projektów?
Pozyskiwanie środków finansowych na swoje cele, bywa trudne i czasochłonne, bywa że w pewnym momencie traci się większość zapału, tworzenia projektu z powodu trudności i przewlekłych procedur.
2015-12-01, 12:05

Nowe możliwości, jakie daje Multi Level Marketing. Choć brzmi to dla wielu jeszcze Polaków nieprawdopodobnie, MLM jest formą biznesu w krajach wysoko rozwiniętych. Firmy opierające swoje działanie o tak zwany marketing sieciowy, są na tyle popularne, że można by je porównać do działających u nas sieci franczyzowych, albo second handów.

Cała otoczka prowadzenia firmy na zasadzie MLM, polega na społeczności osób mających wspólny cel, chcących realizować swoje marzenia, żyć lepiej i zbierać fundusze na swoje potrzeby, dzięki polecaniu produktów danej firmy, kreowania jej wizerunku i przedstawiania jej zasad działania.

Wszystkie wydatki przeznaczone na działania związane z marketingiem są przekazywane aktywnym partnerom, czyli osobom regularnie uczestniczącym w działaniu danej firmy lub organizacji.

Aktywność polega nie tylko na samym polecaniu i zachęcaniu osób do zapisania się w danej firmie lub organizacji, ale także na utrzymywanie aktywności konta w systemie. Może tu chodzić o robienie zakupów co miesiąc na określonym poziomie, ale może także jak w przypadku społeczności zbierającej darowizny, chodzić o wysłanie jednej darowizny miesięcznie. Każda taka darowizna, przedłuża nam aktywność konta o 30 dni. Zatem, gdy wyśle się np. 3 w danym miesiącu, wówczas można kolejną wysłać dopiero za 3 miesiące.

Co ciekawe, pierwszą można wysłać, aby założyć własny projekt, a dwie pozostałe doładowując niejako właśnie, ten swój projekt. Zaczyna się nam w ten sposób tworzyć matryca, mająca już swoją pierwszą linię pod naszym, głównym projektem.

Czytając na temat modułów na stronie, możemy się dowiedzieć, że takie działania zwiększą nam możliwość zbiórki dla naszego projektu, do znacznie większego poziomu niż podstawowy.

Wielu Polakom, kojarzy się to ze sztucznym działaniem i kombinacjami, z wyciąganiem pieniędzy, a nie pomyślą że to może być istotnie, działający projekt, który rozwija się z czasem.

Porównałabym to do kupienia sobie udziałów w firmie. Każdy myślący o zyskach człowiek, mając możliwość zakupienia udziałów w firmie, która zarobi kilka milionów złotych w ciągu kilku najbliższych lat, mając pewność że tak się stanie, kupiłby ile się da udziałów, aby zdążyć i na tym fakcie zarobić.

MLM daje nieograniczone możliwości, bo fundusze wpływać mogą z wielu krajów świata, a każda najmniejsza wpłata generuje działanie w całym systemie.

Tworzą się konta systemowe, a także konta W, czyli konta wdzięczności. Każdy darczyńca otrzymuje pieniądze z co drugiej linii, a te pośrednie linie, powodują wpływy do systemu, a w zamian przekazują mu dodatkowe konta, generujące ponownie, dodatkowe środki.

Wpłacając jedną darowiznę, tworzy się własny projekt do zbiórki finansów, na swoje cele, a kiedy doładuje się go np. 2 kolejnymi darowiznami, powoduje to możliwość stworzenia kolejnych dwóch projektów. Jak zatem łatwo się domyślić, można już zbierać na ten sam cel, w ramach 3 otwartych projektów, a nie tylko jednego.

Warto tu dodać, że każda wpłacona darowizna, spełnia czyjeś marzenia. Nie ma to znaczenia, czy będzie to remont domu, czy wyjazd na wakacje. Każdy z nas ma marzenia i dla każdego z nas jego marzenie jest ważne. Jednak razem możemy więcej, w grupie siła, w społeczności siła, w aktywności siła i możliwości finansowania własnych projektów.

Anita Zielke

http://extra-nazwa.pl/pro

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy