Sklep gotowce – grafiki, wideo i copywriting
Gotowce, to takie małe skarby, które sprawiają, że człowiek ma więcej czasu i chęci do pracy online.
2019-09-16, 08:12

To kolejna odsłona sklepu https://gotowce-tanio.pl/ który oferuje gotowe grafiki na Instagrama, ale także kurs wideo, jak zarabiać na tym, co się umie oraz możliwość zamówienia treści. Wpis na bloga, to coś co i tak należy przygotować, ale bywa, że brakuje czasu. Wtedy warto zamówić i czekać na gotowce!

Pliki do pobrania

Sklep online ma to do siebie, że może działać w automatyczny sposób. To znaczy, że zaraz po zakupie grafiki, albo kursów wideo, kupujący otrzymuje powiadomienie o opłaceniu zamówienia, ale także link do pobrania produktów, które zamówił.

Praktycznie natychmiastowo

Użytkownicy skrzynki pocztowej od Google, wiedzą co to szybkość, niemalże w trybie rzeczywistym. Powiadomienia docierają praktycznie w tym samym czasie, w którym system odnotował zmianę statusu. Tak więc, jeśli komuś się spieszy, albo chce mieć dostęp do materiałów o określonej porze, warto korzystać ze skrzynki Gmail do tego rodzaju operacji.

Tanio, nie znaczy gorzej

To, że niektóre pliki oraz usługi w sieci, można kupić już za 1 zł, w ostatnim czasie nikogo już nie dziwi. A ponadto, warto przetestować określone usługi, albo produkty przed większymi zakupami. Dzięki temu można przekonać się o słuszności swojego wyboru, ale także jakości oferty.

Copywriting

Teksty na zamówienie, pisane są zgodnie z harmonogramem. I tak pojedynczy tekst można otrzymać już w ciągu 24 godzin, natomiast większe ilości w ciągu kilku, kolejnych dni.

KONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy