Innowacyjny sposób na pozyskiwanie pieniędzy na swoje projekty
Innowacje, to nic innego, jak coś zupełnie nowego, nowatorskiego, nietuzinkowego. Coś co zostało sprawdzone, że działa lub może zadziałać, jeśli zostaną powielone określone działania – zaistnieje duplikacja.
2015-11-23, 20:51

Finansowanie społecznościowe wielu z nas kojarzy się z bardzo skomplikowanymi procedurami i weryfikacjami, a także z „cudem”, który wydarza się, tylko niektórym. Tymczasem każdy z nas ma jakieś marzenia, plany i potrzebuje dofinansować swoje projekty.

Bez względu na to, czy będą to projekty firmowe, takie jak zakupienie samochodu dostawczego, który kosztuje nie mało, czy będzie to tylko kwestia małego remontu w domu. Na ich realizacje potrzebne są dodatkowe fundusze.

Jakiś czas temu powstał pewien portal internetowy bazujący na darowiznach. Jednak nie wpływają one do systemu, ale do każdego, bezpośrednio na konto lub procesory płatnicze. Otrzymuje, każdy kto wyślę jedną taką darowiznę, a jednocześnie założy swój projekt. To taka wymiana pieniędzmi, gdyż konieczne jest utrzymywanie aktywnego konta w systemie.

Portal nie pobiera żadnych prowizji, od wysyłanych środków. Przekazywane są one między użytkownikami.

Aby szybciej osiągać swoje cele, każdy może zapraszać osoby, które wesprą, akurat jego projekt. Bez względu na to, czy taki darczyńca chce utworzyć swój własny projekt, do zbierania na swoje cele, czy nie. W pewnym momencie otrzymuje on tak zwane „konto wdzięczności”, a na nie wpływają darowizny od innych ludzi.

Cały mechanizm działa w oparciu o algorytm matematyczny, system przydziela konta wdzięczności w pełni automatycznie w określonym momencie rozwoju danego projektu.

Anita Zielke

http://extra-nazwa.pl/proKONTAKT / AUTOR
Anita Zielke
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy